ORGANIZATORZY

Działalność Fundacji to przede wszystkim promocja amatorskiego, rodzinnego uprawiania sportu, turystyki i rekreacji jako świetnych sposobów na pogłębianie więzi rodzinnych, budowanie autorytetu i pozytywnych wzorców oraz tworzenie właściwych warunków rozwoju dla wszystkich członków rodziny. Fundacja propaguje również zdrowy i aktywny tryb życia poprzez różne działania edukacyjne prowadzone wśród dzieci i ich rodziców.

Więcej na stronie: www.familychallenge.pl

Organizacją różnych wydarzeń zajmujemy się od 2000 r. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 300 spektakularnych i widowiskowych zawodów sportowych, eventów, szkoleń, akcji marketingowych, imprez rekreacyjnych i plenerowych. Należymy do elitarnego grona największych na świecie organizatorów zawodów klasy adventure racing. Od wielu lat ściśle współpracujemy ze znanymi sportowcami, związkami sportowymi, samorządami, ośrodkami sportu i rekreacji oraz klubami sportowymi. Nie tylko pomagamy w organizacji różnych imprez, ale także zajmujemy się doradztwem zakresie marketingu sportowego i strategii promocyjnych.

Największe realizowane przez nad imprezy to:
• dziesięciokrotnie Puchar Świata w adventureracing – Bergson Winter Challenge
• czterokrotnie Mistrzostwa Polski w biegach górskich
• sześciokrotnie największy w Polsce cyklu biegów górskich
(Bieg na Śnieżkę, Bieg na Czantorię, Bieg na Radziejową, Bieg na Górę Trojak, Bieg na Stare Wierchy)
• Bieg po Złoto – niezwykły bieg po podziemiach dawnej kopalni złota (dwukrotne wyróżnienie „Złota Kozica” – 1. miejscem w plebiscycie na najlepszego w Polsce organizatora biegu górskiego)
• Gdański Bieg po Twierdzy – widowiskowy i pierwszy w Polsce bieg górski na morzem
• Puchar Najmłodszych – Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży w biegach na orientację
• X-Duathlon – zawody w cossduathlonie (Gdynia, Gdańsk)

Więcej na stronie: www.sportevent.pl